امروز: شنبه 3 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

گزارش كارآموزی نقشه كشی صنعتی شركت پارس خودرو

گزارش كارآموزی نقشه كشی صنعتی شركت پارس خودرو دسته: گزارش کارآموزی
بازدید: 23 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 17199 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 99

شركت پارس خودرو در سال 1335 با نام شركت جیپ به منظور واردات و فروش اتومبیلهای جیپ ویلیز آمریكایی تأسیس گردید در سال 1338 با احداث سالن جیپ شروع به مونتاژ انواع جیپ كرد و در سال 1345 با احداث سالن پرس توسعه پیدا نمود و از سال 1346 با احداث سالن سواری تولید اتومبیلهای سواری آریا و شاهین را آغاز نمود

قیمت فایل فقط 4,900 تومان

خرید

گزارش كارآموزی نقشه كشی صنعتی شركت پارس خودرو

فهرست مطالب

فصل اول

تاریخچه شركت پارس خودرو

فعالیتهای شركت

تولیدات شركت

وضعیت زمین و ساختمانهای شركت

تولیدات شركت از بدو تأسیس (با ضمیمه تصاویر)

تحولات شركت از بدو تأسیس

ساختار سازمانی شركت پارس خودرو

امكانات و تجهیزات و توانمندیهای شركت

بررسی سطح تكنولوژی در شركت پارس خودرو

آرمان شركت

اهداف كلان

سیاستها

برنامه ها

فصل دوم

واحد مهندسی و تحقیقات محصول

 بخش نقشه كشی شركت

اداره استاندارد و مشخصات فنی شركت پارس خودرو

نحوه اخذ مدارك فنی از اداره استاندارد و مشخصات فنی

وظایف واحد مهندسی صنایع

وظایف عمده مهندسی صنایع واحد ساخت

قسمتهایی كه با مهندسی صنایع به نحوی در ارتباط اند

تاریخچه زمانسنجی

فصل سوم

تحقیق دوره كارآموزی

فصل چهارم

نقشه های ترسیم شده در طول دوره كارآموزی


فصل اول

تارخچه شركت پارس خودرو

شركت پارس خودرو در سال 1335 با نام شركت جیپ به منظور واردات و فروش اتومبیلهای جیپ ویلیز آمریكایی تأسیس گردید. در سال 1338 با احداث سالن جیپ شروع به مونتاژ انواع جیپ كرد و در سال 1345 با احداث سالن پرس توسعه پیدا نمود و از سال 1346 با احداث سالن سواری تولید اتومبیلهای سواری آریا و شاهین را آغاز نمود.

این شركت در سال 1352 به نام شركت موتور جك (سهامی خاص) به ثبت رسید و همان سال پس از انتقال داراییها و تعهدات مربوطه، به  شركت جنرال موتورز ایران (سهامی خاص) تغییر نام یافت و به استناد موافقت نامه سازمان صنایع ملی ایران در سال 1359 نام شركت به پارس خودرو (شركت سهامی خاص) تغییر نمود ودر سال 1371 طبق مصوبه مجمع عمومی (صاحبان سهام) و در راستای سیاستهای دولت جمهوری اسلامی وضعیت سهام شركت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت.

فعالیتهای شركت

به موجب بند 14 اساسنامه شركت، موضوع فعالیت پارس خودرو عبارتست از: ساخت و مونتاژ انواع وسایل نقلیه موتوری و قطعات آنها و یا تدارك و تهیه مواد، تجهیزات و ماشین آلات از منابع داخلی یا از طریق واردات و همچنین هر گونه فعالیتی كه به طور مستقیم یا غیر مستقیم به هر یك از موضوعات مذكور و به نحوی از انحاء مفید و یا نانع باشد.

تولیدات شركت

1-           تولید و مونتاژ اتومبیل های اولیه

جیپ شهباز، كالسكه ای، كروكی ساده ونظامی، جیپ استیشن آهو، جیپ وانت و سیمرغ و آمبولانس كه از سال 1338 آغاز و تا سال1359 ادامه داشت ولی به دلیل قطع رابطه با آمریكا و عدم تأمین قطعات یدكی از منبع اصلی، تولید آنها مدتی متوقف و مجددا از سال 1362 تا 1364 تولید 88808 دستگاه سفارش مربوطه به مصالحه در دیوان داوری لاهه انجام گرفت كه تاكنون حدود 94746 دستگاه انواع جیپ در این شركت تولید شده است.

در ادامه تولیدات جیپ در سال 1359 قراردادی با شركت ماهیندرای هند بسته شده كه با ورود قوای محركه تولید جیپ های توسن، كالسكه ای و كروكی در خط تولید قرار گرفت ولی به دلیل كیفیت نامرغوب آنها در سال 1365 نیروی محركه جیپ به شركت میتسوبیشی ژاپن سفارش داده شد كه از مرغوبیت بسیار خوبی برخوردار بود.

جهت دریافت فایل کامل  لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 4,900 تومان

خرید

برچسب ها : گزارش كارآموزی نقشه كشی صنعتی شركت پارس خودرو , تولیدات شركت , , وضعیت زمین و ساختمانهای شركت , , تولیدات شركت از بدو تأسیس (با ضمیمه تصاویر) , , تحولات شركت از بدو تأسیس , , ساختار سازمانی شركت پارس خودرو , , امكانات و تجهیزات و توانمندیهای شركت , , بررسی سطح تكنولوژی در شركت پارس خودرو , , آرمان شركت , , اهداف كلان , , سیاستها , تولیدات شركت از بدو تأسیس (

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر