امروز: سه شنبه 1 مرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس

گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس دسته: گزارش کارآموزی
بازدید: 50 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 29 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 36

كارخانه واگن پارس كه بزرگترین سازنده وسائط حمل و نقل ریلی در خاورمیانه می‌باشد در سال 1352 با سرمایه‌ای بالغ بر چهارده میلیارد ریال با سرمایه‌گذاری مشترك سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در شهرستان اراك تأسیس گردید

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس

كارخانه واگن پارس كه بزرگترین سازنده وسائط حمل و نقل ریلی در خاورمیانه می‌باشد. در سال 1352 با سرمایه‌ای بالغ بر چهارده میلیارد ریال با سرمایه‌گذاری مشترك سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در شهرستان اراك تأسیس گردید.

واگن پارس در سال 1362 با ساخت و تولید انواع وسائط حمل و نقل ریلی مانند لكلومتیو، واگنهای باربری، واگن‌های مسافربری، واگنهای محرك و آغاز به فعالیت نمود.

فعالیت این كارخانه ساخت و تعمیر اساسی انواع مختلف خودروهای ریلی اعم از واگنهای باری، مسافری، مترو و تأمین قطعات اصلی و یدكی واگنها می‌باشد.

از آنجائیكه بخش قابل ملاحظه‌ای از مواد مصرفی این شركت ساخت داخل كشور می‌باشد، هزینه تولیدات شركت پائین بوده و باعث گردیده است كه واگن پارس در عرصة بازارهای جهانی در مناقصه‌های متعدد موفق گردد.

 این كارخانه با بهره‌گیری از آخرین تجربیات در زمینه ساخت واگن و با بكارگیری پیشرفته‌ترین ماشین آلات می‌تواند سالیانه بیش از یك هزار دستگاه انواع مختلف واگن را تولید و همچنین 2500 دستگاه واگن را تعمیر اساسی نماید. واگن پارس توانسته است محصولات خود را درسطح مطلوب با رعایت آخرین استانداردهای صنعتی راه‌آهن ( UIC ) به بازار عرضه و بدین ترتیب به یكی از قطب‌های مهم تولید كنندة واگن تبدیل گردد.

بین شهری

شهری

تولیدات:

- واگن مسافری :

ـ باری

ـ لكلومتیو

ـ واگن محرك

ـ واگن مخزن

ـ واگن حمل بالاست

ـ واگن كفی

ـ واگن حمل غلات

ـ واگن 6 محوره

ـ واگن 4 محوره

ـ واگن حمل سیمان

ـ واگن حمل گندم

ـ ساخت انواع بوژی

« واگن حمل سیمان و پودر »

مناسب برای حمل سیمان و انواع قله مثل گچ، پودر، آلومینیوم و سایر موادی كه دانه‌بندی آنها كمتر از 4 میلی‌متر است.

بدنه اصلی از یك استوانه به قطر 2600 میلی‌متر و طول 2710 میلی‌متر و ضخامت 6 میلی‌متر شیب دار شده و در زیر به قیف تخلیه منتهی می‌شود. بارگیری از 4 دریچه بمدت 6 دقیقه صورت می‌پذیرد كه در بالای واگن قرار گرفته‌اند. تخلیة واگن با ظرفیتی بالغ بر 2/1 تن در دقیقه به كمك هوای فشرده صورت می‌گیرد كه این تخلیه از طریق یك لوله به قطر 100 میلی‌متر انجام می‌شود. این سیستم تخلیه قادر است مواد را تا ارتفاع 20 متر در سیلو تخلیه كند.

حجم مخزن این واگن 52 متر مكعب می‌باشد و ظرفیت بارگیری واگن 55 تن است.

وزن واگن بدون بار 5/25 تن است.

بوژی واگن مدل 665IIRR از نوع H  با سرعت 120 كیلومتر در ساعت می‌باشد.

سیستم ترمز واگن از نوع « “KE- GP –16 » می‌باشد كه این نوع سیستم با هوای فشرده عمل می‌نماید.  حداكثر سرعت مجاز واگن با بار 100 كیلومتر در ساعت و بدون بار 120 كیلومتر در ساعت است.


«واگن كفی»

این واگن برای حمل بارهای بسته‌بندی شده ( صندوقی و كانتینری ) و انواع فلزات بصورت ورق، رول و پروفیل و انواع خودروهای سبك و سنگین، ماشین‌آلات و كانتینرهای استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

واگن مجهز به دربهای جانبی به ارتفاع 520 میلی‌متر و تیرك‌های نگهدارنده بار می‌باشد.

در كارخانه واگن پارس واگن كفی در دو نوع كف چوبی و كف فلزی تولید می‌شود و مساحت بارگیری آن 50 متر مربع است.

وزن واگن با كف چوبی 5/25 تن و ظرفیت آن 5/54 تن است و وزن واگن كفی با كف فلزی 3/26 تن و ظرفیت آن 7/53 تن است

جهت دریافت فایل گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

برچسب ها : گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس , طرح توجیهی گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس , دانلود گزارش کارآموزی كارخانه واگن پارس , كارخانه واگن پارس , گزارش کارآموزی , واگن پارس , کارآموزی , واگن كفی , کارورزی , دانلود طرح توجیهی , پروژه دانشجویی , دانلود پژوهش , دانلود تحقیق , پایان نامه , دانلود پروژه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر