امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

كاربرد كامپوزیت

كاربرد كامپوزیت دسته: صنایع
بازدید: 29 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 7436 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 24

كامپوزیتها (مركب) معمولاً در هواپیما به كار می‌روند آنها نه تنها در سطوح كنترلی و تیزه‌گرها به كار می‌روند بلكه در ساختارهای اصی هم در هواپیمای نظامی، هم در هواپیمای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند ممكن است قبل از آنكه آلیاژی آلومینیومی از وضعیت خود به عنوان اولین مواد از اسكلت هواپیما آغاز گردد، اتفاقی بیفتد

قیمت فایل فقط 2,900 تومان

خرید

كاربرد كامپوزیت

ـ1 مقدمه

كامپوزیتها (مركب) معمولاً در هواپیما به كار می‌روند. آنها نه تنها در سطوح كنترلی و تیزه‌گرها به كار می‌روند بلكه در ساختارهای اصی هم در هواپیمای نظامی، هم در هواپیمای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. ممكن است قبل از آنكه آلیاژی آلومینیومی از وضعیت خود به عنوان اولین مواد از اسكلت هواپیما آغاز گردد، اتفاقی بیفتد.

مركبها همانند فیبر كربنی ـ كولار ـ لایه‌های تقویت شده از فایبرگلاس باعث پیشرفت طراحیهای اسكلت هواپیما در دست‌اندازها شده‌اند و چند تولید كننده مجاز هواپیما این مركبها را كاملاً پذیرفته‌اند. بیشترین اعتبار یا تسهیل برای تولیدكنندگان متقاعد در كسب تجربه از مركبها به ناسا مرتبط است (شكل 11ـ11 را ببینید)

در سال 1970، بیش از 60 میلیون دلار از برنامه بازدهی انرژی هواپیما (ACEE) را به طراحی، تولید و بررسی (آزمایش) مركبات اختصاص دادند.

جهت دریافت فایل کامل  لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 2,900 تومان

خرید

برچسب ها : كاربرد كامپوزیت , پروژه , پژوهش , شهرسازی‌ , معماری , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه , دانلود تحقیق , هواپیمای نظامی , هواپیما , آلیاژی , Application of composite

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر