امروز: شنبه 3 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

كاربردهای پمپ

كاربردهای پمپ دسته: مکانیک
بازدید: 23 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 7437 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 31

سیستم‌های لوله‌كشی انتقال سیالات تقریباً در تمامی فرآیندها و عملیات تولیدی، مبحث مهمی به شمار می‌آید پمپ به منزله قلب سیستم‌های انتقال مواد است اگر پمپ كار نكند و یا به درستی كار نكند، كل سیستم كارایی خود را از دست می‌دهد و در این صورت از گروه نگهداری و تعمیرات خواسته می‌شود مشكل را برطرف كنند

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

كاربردهای پمپ

مقدمه

سیستم‌های لوله‌كشی انتقال سیالات تقریباً در تمامی فرآیندها و عملیات تولیدی، مبحث مهمی به شمار می‌آید. پمپ به منزله قلب سیستم‌های انتقال مواد است. اگر پمپ كار نكند و یا به درستی كار نكند، كل سیستم كارایی خود را از دست می‌دهد و در این صورت از گروه نگهداری و تعمیرات خواسته می‌شود مشكل را برطرف كنند.

پمپ‌ها باید با انواع مختلف سیالات با مقادیر مختلف گرانروی كار كرده و آنها را با شدت جریان‌های متفاوت انتقال دهند. برای این منظور پمپ‌ها در انواع مختلفی ساخته می‌شوند  ـ از انواع با جابجایی مثبت (پیستونی، رفت و برگشتی و دوار) گرفته تا پمپ‌های گریز ار مركز پرسرعت.

سیستم‌های پمپاژ آب

پمپاژ مواد (اعم از سیالات و نیمه جامدات) در واحدهای صنعتی مشكلات بسیاری بوجود می‌آورند. بنابراین نه تنها پمپ، بلكه سیستم لوله‌كشی انتقال مواد نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

مسائل نگهدارنده و تعمیرات معمولاً از پمپ ناشی می‌شوند، اما در اثر لوله‌كشی یا انتخاب نادرست شیرها و متعلقات آن نیز بوجود می‌آیند. توسعه یك سیستم لوله‌كشی موجود پروژه‌ای است كه اغلب به واحد نگهداری و تعمیرات ارجاع می‌گردد.

برخی از سیستم‌های سیالات و مواد نیمه جامد كه در زیر رح داده شده، ممكن است مشابه سیستم‌های موجود در كارخانه شما باشد. حتی اگر خود سیستم‌ها متفاوت باشند، اصول و روش‌های مربوطه تقریباً یكسان خواهد بود.

جهت دریافت فایل کامل  لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

برچسب ها : كاربردهای پمپ , , پژوهش , شهرسازی‌ , معماری , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه , دانلود تحقیق , , Pump applications

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر