امروز: شنبه 3 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

مسکن

مسکن دسته: برنامه ریزی شهری
بازدید: 40 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 8348 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

2 تا از موقعیت‌های شهری مختلف و متفاوت طرح خانه‌سازی را در Arrondissment پاریس توصیف می‌كنند در یكی از آنها، بلوك‌ها رو به Ruedessiuisses و Ruie jonguoy می‌باشند و در دیگری حیاط خلوتی با دیوارهای بلند در عقب آن قرار دارد و هر دو آپارتمان Rueidessuisses و Rue jongiuoy به در ملحق می‌شود انواع خاص بلوك‌های ساختمانی در مجموعه Arrondiissment با تعداد ز

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

مسکن

2 تا از موقعیت‌های شهری مختلف و متفاوت طرح خانه‌سازی را در Arrondissment پاریس توصیف می‌كنند. در یكی از آنها، بلوك‌ها رو به Ruedessiuisses و Ruie jonguoy می‌باشند و در دیگری حیاط خلوتی با دیوارهای بلند در عقب آن قرار دارد و هر دو آپارتمان Rueidessuisses و Rue jongiuoy به در ملحق می‌شود. انواع خاص بلوك‌های ساختمانی در مجموعه Arrondiissment با تعداد زیاد وجود دارد و از لحاظ عمودی روی هم رفته طرح‌های نماهای یكسان و شبیه به هم را ساختمان‌های مجاور توصیف می‌كند و در بیشتر اقامتگاه‌های (محل‌های) پاریس در قرن نوزدهم خیابان‌ها علیرغم خانه‌های شخصی از جدابیت خای برخوردار نبودند، دارای زیبایی اصی بودند.

این 2 آپارتمان با پشت دری (پنجره‌های كركره‌ای) وضع ناخورده‌شان می‌توانند بطور جداگانه توسط مستاجرین تغییر كنند. در نتیجه، علیرغم تجانس و همگنی مطلوب و ایده‌آل نماها، ولی در مجموع نقش و نشان ظاهرشان متفاوت است. محل و موقعیت در حیات خلوت درشت بطور كلی متفاوت بود، چون هیچ مشخصات شهری از پیش تعیین نشده‌ای برای استفاده به عنوان اصولی برای طرحی وجود ندارد و چگونه باید طراحی این آپارتمان‌هارا شروع كرد و استراتژی‌های طراحی شهری باید چگونه انجام شود و چه نوع ساختمانی و چه نوع معماری باید كجا رود؟

معماران تلاش می‌كنند كه یك طرح و مدلی برای زندگی بوجود آورند كه به نسبت در مركز پاریس غیرمعمول است و باید بطور كلی مستاجرین متفاوت را بیش از ساختمان‌های رو به خیابان جذب كنند و بجای تضاد با دیوارهای بلند و سر به فلك كشیده، باید یك استراتژی هم‌تراز و هم‌سطح نیز بكار برد. در زمین‌ساختمان‌ها، كوتاه نگهداشته شدن كه این اطمینان حاصل شود كه به مقدار كافی ساختمان‌ها بطور مستقیم و محكم در ارتباط با زمین و باغ هستند. یك ساختمان 3 طبقه با بالكن‌های سرپوشیده، بالكن‌های مجتمع را در فضای داخلی بوجود می‌آورند و در مجاورت آن نیز شعبه كلبه و ساختمان‌های یك طبقه با آشپزخانه و حمام است و در مقابل دیوار حیات (باغچه) كه تا حیاط بازی مدرسه هم ادامه دارد و چند عدد خانه‌های كوچك و دارای یك خانواده با بام‌های لچكی (سنتوری) ساخته شده است. 

جهت دریافت فایل کامل مسکن لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

برچسب ها : پروژه , پژوهش , اقامتگاه‌ , خانه‌های شخصی , دیوارهای بلند , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه , مسکن , دانلود تحقیق

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر