امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

پروپوزال نگهداری و تعمیرات

پروپوزال نگهداری و تعمیرات دسته: مدیریت
بازدید: 49 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 64 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 37

پروپوزال و روش تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت با موضوع نگهداری و تعمیرات به همراه فهرست منابع و مواخذ فایل اصلی پروپوزال DOC حجم فایل 65 KB تعداد کل صفحات 37 صفحه

قیمت فایل فقط 12,500 تومان

خرید

 نگهداری و تعمیرات به همراه فهرست منابع و مواخذ

پروپوزال یا طرح تحقیق، پیش نویس پ‍ژوهشی است كه شما می بایست برای اخذ مدرك تحصیلی خود انجام دهید. در پروپوزال، شما به معرفی موضوعی كه برای پایان نامه خود انتخاب كرده اید، توضیح اهمیت آن موضوع، ذكر پ‍‍ژوهش هایی كه در گذشته در این باره صورت گرفته، و نتایجی كه فكر می كنید از تحقیق خواهید گرفت می پردازید. هم چنین روش یا روش هایی كه در پژوهش از آن ها بهره خواهید گرفت را ذكر می كنید.

 بررسی منابع علمی یکی از بخش هایی است که در هنگام تکمیل پروپوزال بسیار اهمیت دارد و در صورت تصویب پروپوزال شما نیز تصویب خواهد شد. مطالعات و کارهای قبلی انجام شده و مرتبط با این مطالعه چه به صورت نظری وچه به صورت طراحی در داخل یا خارج کشور. پژوهشگر در این قسمت، ضمن اشاره به مطالعات و کارهای قبلی، به ارزیابی آنها می پردازد وتفاوتها و شباهتهای میان تحقیق خود را با تحقیقات قبلی بیان می کند ( در بعضی موارد سابقه تحقیقاتی مفصل نیست می توان از سوابق نظری یا مطالب مرتبطی که در کتابها یا مقالات وجود دارد برای ساختن یک چهارچوب ادراکی استفاده کرد)

فصل اول: کلیات تحقیق                                          1

مقدمه                                                   2  

الف ـ تبیین موضوع تحقیق                                 4  

ب ـ اهمیت موضوع                                         7  

ج ـ اهداف                                               9  

د ـ سئوالات اصلی (اساسی)                                 10

هـ ـ تاریخچه کوتاه                                      11 

و ـ متدلوژی تحقیق                                       14 

ز ـ تعریف عملیاتی واژه‌ها                                14 

ح ـ مباحث فصول آینده                                    15 

فصل سوم: روش تحقیق                                            89

مقدمه                                                   90 

1-    روش تحقیق                                            91 

الف ـ بررسی‌های موردی                                 92 

ب ـ بررسی‌های آزمایشگاهی                              93 

ج ـ منابع دست دوم                                    94 

د ـ روش تحقیق از راه بررسی یا پیمایش                 94 

2- تحلیل عملی روش                                       95

3- مدل تئوری و متغیرهای مورد آزمون                      96

4- متغیرهای سئوالات فرعی                                 97

5- معیارهای سئوالات فرعی                                 98

6- جامعه آماری و روش جمع‌آوری اطلاعات                     99

7- جامعه نمونه و پایایی و روایی پرسشنامه                100

خلاصه                                                    104

منابع                                                         167

الف ـ منابع فارسی                                       168

ب ـ منابع انگلیسی                                       171

فصل اول

کلیات

مقدمه

 شاید مهمترین مسئله برای محقق درانتخاب موضوع تحقیقی که درپیش رو دارید، مشکلات عدیده‌ای است که مدیریت سازمان‌ها درکشورما با آن مواجه هستند. مسائل مدیریتی درکشورما و برهه زمانی عصرحاضراز ویژگیهای خاص برخوردار است، از یک سومشکلات ریشه درفرهنگ و عوامل محیطی و اجتماعی ما دارند که گاهی از قدمت چندین دهسال و حتی قرن‌ها قبل برخوردارند و از سوی دیگر ابزار آلات موجود و راهکارهای حل مسائل از ورای مرزهای ما و از سرزمین، فرهنگ و محیط اجتماعی دیگری آمده است که نه تنها از بعد مکان با ما هزاران کیلومتر فاصله دارد، بلکه از حیث پیشرفتهای تکنولوژی نیز اختلافی برابر ده‌ها و بلکه درپاره‌ای از موارد صد ساله با ما دارد.

حال این نوش‌داروی غریب چگونه می‌تواند برای شفای این موجود قریب به کارآید؟ چالش عمده‌ای است که مدیریت درکشور ما با آن روبرو است. دراین میدان هرکس به بضاعت خود وارد شده است و راهکاری ارائه نموده است ولیکن ادعای آنکه برای تمامی اینگونه مسائل راهی یکسان و همگانی وجود دارد ، تنها سخنی بیش نیست و به همین دلیل بسیاری از مسائل در سازمان‌ها و شرکت‌های ما در انتظار پاسخ مناسب باقی مانده است و بر مدیران و محققان و علی‌الخصوص مدیران محقق فرض است که به دنبال راهکاری مطلوب برای این موارد باشند.

 لذا در این تحقیق سعی بر آن بوده تا در یکی از شرکت‌های خدماتی که رسالت مهم نگهداری و تعمیرات انتقال نیرو را بعهده دارد و از ابزار نوین «تکنولوژی اطلاعات» بهره‌گیری نموده است، نتایج این کاربرد را بررسی نمائیم. بدیهی است با توجه به اینکه بر اساس نظر کاربران نتایج این تحقیق، بدست آمده است در بکارگیری آن برای شرکت‌های دیگر لازم است این موضوع مد نظر قرار بگیرد.

هر تحقیقی نیاز دارد تا در یک چهارچوب نظری شکل بگیرد تا بتوان بر اساس آن تحقیق را شروع نموده و به انجام رساند. این چهارچوب نظری بستگی به ماهیت تحقیق، نوع داده‌ها، روشهای تحلیل مورد استفاده، اهداف تحقیق و انگیزه‌های انتخاب موضوع تحقیق دارد.

دراین تحقیق با توجه به موضوع آن که عبارت است از «بررسی تاثیر سیستمهای انفورماتیک درعملکرد شرکت تعمیرات انتقال (اختربرق)» بدنبال آن هستیم که با تعریف مشخص و واضحی از مفاهیم موجود در موضوع تحقیق، یعنی «سیستمهای انفورماتیک» و«شرکت تعمیرات انتقال (اختربرق)» و نشان دادن اهمیت و حیطه عملکرد آنها، هر کدام را به متغیرهای مورد نظر تبدیل نمائیم. امیدواری محقق آن می‌باشد که با بررسی نتایج بدست آمده از تحقیق بتوان ضمن بیان وضعیت موجود بصورت آشکار و تاثیر سیستم‌های انفورماتیك را در عملكرد شركت تعمیرات انتقال (اختربرق) بدرستی مورد بررسی قرار دهیم.

الف ـ تبیین موضوع تحقیق

قیمت فایل فقط 12,500 تومان

خرید

برچسب ها : پروپوزال , پورپوزال , proposal , دانلود پروپوزال ارشد مدیریت , دانلود پروپوزال فوق لیسانس مدیریت , دانلود پروپوزال مدیریت , دانلود پروپوزال نگهداری و تعمیرات , منابع نگهداری و تعمیرات , پروپوزال نگهداری و تعمیرات , روش تحقیق نگهداری و تعمیرات , نگهداری و تعمیرات , تحقیق و پژوهش نگهداری و تعمیرات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر